Gadżety z logo, jako upominek dla uczestników różnych wydarzeń

26 Marzec
2016

Organizowanie konferencji czy innych eventów zawsze stanowi ogromne wyzwanie, wiąże się bowiem z dograniem mnóstwa terminów, załatwieniem szeregu formalności oraz dopięciem całej imprezy na ostatni guzik. Pragnąc zrobić na zaproszonych gościach dobre wrażenie, musimy zadbać zarówno o odpowiednią lokalizację, jak i zapewnić im catering i interesujący program, a także przygotować materiały, zaprosić prelegentów lub obsługę, opracować program i zadbać o transport. 
Skoro wkładamy tak wiele energii i wysiłku w zorganizowanie wydarzenia, warto zadbać, by pozostało ono na długo w pamięci uczestników, a zatem – by, oprócz pamiątkowych zdjęć, posiadali oni jeszcze inne przedmioty, które będą im przypominać o evencie. Z tego powodu, doskonałym pomysłem na uwieńczenie uczestnictwa w jakimś wydarzeniu, jest podarowanie gościom upominków z logo naszym lub naszej imprezy. Taki prezent, nawet niewielki, będzie stanowił przysłowiową wisienkę na torcie, a przy tym spełni kilka istotnych funkcji.

Po pierwsze, podniesie prestiż imprezy, a zatem również prestiż nas, jako gospodarzy i organizatorów. Firma, która nie tylko zaprasza gości i dba o ich wygodę, ale również daje im upominki, jawi się jako zamożna i wiarygodna, a zatem wychodzi na poważnego partnera biznesowego. Co więcej, takie gadżety, jeśli będą posiadały również walory użytkowe, będą z pewnością chętnie używane przez naszych gości również po zakończeniu eventu.

Po drugie, jeżeli na upominkach umieścimy nasze logo, obdarowani goście będą reklamować nas w swoich miejscach pracy i w swoim środowisku. Nasze logo będzie więc regularnie promowane, zaś nasi goście będą tak naprawdę pracować dla nas, i to zupełnie za darmo, jeśli nie liczyć jednorazowego kosztu wyprodukowania gadżetów. Oczywiście, warunkiem niezbędnym jest, aby prezenty te były użyteczne i dobrej jakości. Zwykle dobrze sprawdzają się przedmioty biurowe lub codziennego użytku: etui, kalendarze, smycze, pendrive czy podstawki pod myszkę.

Po trzecie wreszcie, warto pamiętać, że ciekawe gadżety możemy sprezentować nie tylko uczestnikom konferencji czy wyjazdu integracyjnego. Coraz częstszą praktyką jest przenoszenie tradycji dawania drobnych podarunków daleko poza świat biznesu i rozdawanie niewielkich upominków gościom, których zapraszamy na ważne wydarzenia w naszym życiu osobistym – urodziny, wesela, chrzciny, rocznice itp. Taki gadżet, zwłaszcza, jeśli jest dobrany z pomysłem i odrobiną ironii, staje się doskonałą pamiątką po wspólnie odbytej zabawie i sprawia, że goście czują się ważni i docenieni.

 

To może Cię zainteresować